Bänner

Meil on külalisi:

Saidil on 148 külalist 
PDF Prindi Saada link

pilt

Pille Trumm

pille.ellip@gmail.com

direktor m.:53900123


pilt

Elvi Hantsom

elvi.hantsom@gmail.com

rühmaõpetaja - Rõõmupallid


pilt

Kadri Rahkema

kadri.rahkema@gmail.com

rühmaõpetaja - Rõõmupallid


pilt

Sirje Stamberg

sirje.stamberg@gmail.com

õpetaja abi - Rõõmupallid


pilt

Liina Ratnik

liinaratnik@gmail.com

rühmaõpetaja - Rannapõnnid


pilt

Lia Oolberg

lia.oolberg@gmail.com

õpetaja abi - Rannapõnnid


pilt

Kätlin Barz

katlinbarz@gmail.com

rühmaõpetaja - Männikäbid


pilt

Tiina Klamas

tiina.klamas@gmail.com

Rühmaõpetaja - Männikäbid


pilt

Ingeri Jõesaar

ingerijoesaar@gmail.com

rühmaõpetaja- Rannapõnnid

 

 

 

pilt

Sirje Põllu

sirje.pollu@gmail.com

muusika/ liikumisõpetaja


pilt

Heidi Lauter


kokk - koka ametijuhend


pilt

Aime Satsi


abikokk - abikoka ametijuhend


pilt

Eda Suits

eda.suits@gmail.com

tervishoiutöötaja

 

 

pilt

Annika Ennok

töösuhe peatatud


pilt

Ulvi Prants

 

koristaja